Ролекса лого

Лікування пародонтиту: як це відбувається?

Пародонтит є серйозним захворюванням ясен та кісткової тканини , яке може призвести до втрати зубів. Згідно  із статистикою, 9 з 10 пацієнтів мають запалення ясен, 5 з них пародонтит, а 1-2 важку форму, що призведе до втрати зубів.

Пародонтит – це запальний процес, який впливає на тканини, що оточують зуби. Характерними ознаками пародонтиту є запалення ясен, втрата кісткової тканини навколо зубів та утворення кишень, які можуть заповнюватися бактеріями. Без належного лікування, пародонтит може призвести до втрати зубів та інших серйозних ускладнень.

Симптоми, які можуть вас насторожити:

  • Кровоточивість ясен
  • Неприємний запах або присмак
  • Рухомість зубів
  • Зміна положення зубів

Методи лікування пародонтиту включають комплексний підхід, який може включати такі етапи:

  1. Глибоке очищення зубів та коренів -це процедура, в якій стоматолог чистить зуби та кишені навколо них, видаляючи бактеріальну біоплівку та інфіковані тканини кореня зуба.
  2. Регенерація кісткової тканини. У важких випадках, коли втрата кісткової тканини є значною, може бути застосована процедура регенерації, яка сприяє відновленню кісткової структури.
  3. Антибіотикотерапія. В деяких випадках, стоматолог може призначити курс антибіотиків для боротьби з інфекцією та запобігання подальшому поширенню.
  4. Дотримання гігієни ротової порожнини. Один з найважливіших етапів! Регулярна та правильна гігієна ротової порожнини, така як чищення зубів, вживання зубної нитки та використання міжзубних коржиків, є важливим елементом лікування та попередження рецидиву пародонтиту.

Якщо ви шукаєте лікування пародонтиту у своєму місті, зверніться до професійних стоматологів-пародонтологів, які надають послуги з лікування ясен. У Львові запрошуємо завітати в клініку ROLEKSA, де працюють фахові пародонтологи та лікують пародонтит будь-якої складності

Не зволікайте з лікуванням пародонтиту. Запишіться на консультацію до пародонтолога та розпочніть свій шлях до здорових ясен вже сьогодні!

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Start typing to see posts you are looking for.

Залишіть свою заявку

Ми зателефонуємо, надамо відповідь на усі запитання, а також запишемо вас на прийом до наших лікарів!

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Залишіть свою заявку

Дізнайтесь детальнішу інформацію про курс, залишивши заявку

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.